.

.

YUEND Placemats Отпорни на Топлина Трајни Маса Душеци Не се Лизга за Кујна Дома Dinning Табела 1PC, Вилијам Морис Гроздобер Сива Розови Листови

YUEND Placemats Отпорни на Топлина Трајни Маса Душеци Не се Лизга за Кујна Дома Dinning Табела 1PC, Вилијам

DEN 71.52
Износ

Имитација коноп placemat големина : 18 x 12 инчи (45.72×30.48 см).Материјал : Полиестер.На roving го имитира ефектот на sackcloth и се враќа на природен ретро стил.На placemat е stitched со две парчиња на ткаенина, и на рабовите се пораби цврсто со двојно игли.И двете страни биле печатени и може да се користи на двете страни.Цврст и удобен за носене материјали,силна отпорност на топлина и да не се лизга.Ве молиме оставете малку боја разлика поради различни монитори, и 1-2cm/0.4"-0.8"разликата е дозволено поради прирачник за мерење.DIY печатење дизајн:Ако ви се допаѓа друга слика,email мене,ние може да произведе тоа за вас.Таа додава убавината на вашиот дом!Тоа исто така може да биде топло подарок за пријатели и роднини.Ткаенината е дебела, фирма и носат-отпорни, има добри навремено отпор, силна отпорност на топлина и исклучителна печатење процес.Персоналните DIY печатење дизајн, прилагодена персоналните табела појавување.

R

Им се допаѓа и на купувачите