.

.

Креативни Брендови Табела Шеќер Керамички Десерт Плоча/Trinket Послужавник, Мали, Сива

Креативни Брендови Табела Шеќер Керамички Десерт Плоча/Trinket Послужавник, Мали, Сива

DEN 278.16
Износ

КЕРАМИЧКА ПЛОЧА : Бледо сива плоча со минималистички дизајн и елегантен злато метален обрач.ДИМЕНЗИИ : Мала плоча мерки 4. 5-инчи во дијаметар; рака мие само; Не Микробранова печка.РАЧНО НАПРАВЕНА ИЗГЛЕД : На unglazed дното и неправилни форма даде оваа плоча обичај, рачно изработени се погледне.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : се Обезбедува чиста презентација на вашите омилени десерти и мезиња; користете декоративни акцент за вашиот ѕид, tabletop, centerpieces, или едноставно да ги користите за вашите редовни dinnerware.САНТА БАРБАРА ДИЗАЈН СТУДИО : Погледнете за повеќе од Чист Дизајн Колекција вклучувајќи плочи, фрли ќебиња, дрво одмори плата, и повеќе.Мали, бледо сива, керамичка плоча на минималистички дизајн со елегантен злато метален обрач.Unglazed дното површината дава секое парче на рачно изработени се погледне.Плоча мерки 4. 5-инчи во дијаметар и може да се користи за монети, прстени, мали десерти и мезиња, за да ги организирате вашите ноќната. .толку многу се користи.Прекрасен подарок за невести и grooms, хостеси или семејство и пријатели.Запомнете да рачен перење само и Не Микробранова печка.Погледнете за повеќе од Табела Шеќер Колекција вклучувајќи салфетки, сечење на табли, изолирани ручек кеси, пауловнија дрво коцки и други стилски кујна додатоци.Во Санта Барбара Дизајн Студио тие го прават она што тие сакаат и тие го сакаат она што тие го прават.Од 1976, тоа е нивната мисија да создаде убаво дизајниран, високо-квалитетни giftware производи што ќе се инспирирани да се даде и сакате да ги задржите.

R

Им се допаѓа и на купувачите