.

.

Орална Нега миење на устата, Освежување на Растенијата Екстракт Здив Freshen миење на устата за Секојдневниот Живот за Домашни Патување

Орална Нега миење на устата, Освежување на Растенијата Екстракт Здив Freshen миење на устата за Секојдневниот

DEN 1958.40
Износ

Преносни : Независни пакување дизајн, безбедни и хигиенски, погодно за вас, за да го стави во торба и го користат насекаде.Freshen Здив : Со нане мирис, освежување и благ, да може ефективно да freshen здив и да се избегне лош здив.Безбедно Да се Користи : Безбеден состојки, растенијата екстракт, нежни и не се иритирачки, може да се користат со доверба, одржување на оралното здравје.Применливи Повод : миење на устата може да се користи во многу прилика како што секојдневниот живот, за работа, за запознавање, страни, итн.Количина : 20pcs на миење на устата се на располагање за користење, што е доволно да ги задоволат вашите усни чистење потреби, лесен за употреба.Функција : 1. Freshen Здив : Со нане мирис, освежување и благ, да може ефективно да freshen здив и да се избегне лош здив.2. Преносни : Независни пакување дизајн, безбедни и хигиенски, погодно за вас, за да го стави во торба и го користат насекаде.3. Применливи Повод : миење на устата може да се користи во многу прилика како што секојдневниот живот, за работа, за запознавање, страни, итн.4. Безбедно Да се Користи : Безбеден состојки, растенијата екстракт, нежни и не се иритирачки, може да се користат со доверба, одржување на оралното здравје.5. Количина : 20pcs на миење на устата се на располагање за користење, што е доволно да ги задоволат вашите усни чистење потреби, лесен за употреба.Спецификација : Предмет Тип : Mouthwash Net Содржина и Количество : 10ml x 20pcs Efficacy : Freshen здив, чисти усната забен камен, заб дамки, заштити непцата и забите, и се остава мирис на устата и забите.Чисти и freshen уста, мал и лесен, едно парче во време, грижа за забите во секое време, насекаде Пакет Листата : 20 x миење на устата.

R

Им се допаѓа и на купувачите