.

.

7-во-1 Мулти USB Порти Ѕид Полначот Моќ Мрачно Тип C Брз Полнач AC Места Ротирате Рамен Plug Mountable Десктоп Станица за Полнење Патување Дома Канцеларија за iPhone 12/ Pro Max/ iPad Samsun

7-во-1 Мулти USB Порти Ѕид Полначот Моќ Мрачно Тип C Брз Полнач AC Места Ротирате Рамен Plug Mountable Десктоп

DEN 1675.20
Износ

[7 ВО 1 Моќ Лента со USB Порти] Овој multiport десктоп моќ лента ѕид полначот карактеристики 4 AC места плус 3 USB порти се во можност да го полначот 7 уреди во исто време да се спаси вашиот простор и да се направи вашиот десктоп организирани.USB порти интелигентно се идентификуваат потребните струја на полнење уред за да се обезбеди оптимално полнење решение.4 ЕДНА порта (вкупно 5 V/3.USB порти интелигентно се идентификуваат потребните струја на полнење уред за да се обезбеди оптимално полнење решение. [Switch Копчето Лесно Turn On & Off] Овој USB напојување со лента ѕид полначот штеди многу енергија и напор на приклучување и unplugging со едноставно притиснете го копчето вклучи и исклучи. 3 AC Места и 4 USB Порти се доволно за да се приспособат на вашиот телефон, earbuds, слушалки, smartwatch, Bluetooth звучници, таблет, компјутер, лаптоп, ТЕЛЕВИЗОР, табела светилка, принтер, скенер, и други електронски уреди во една ефикасна, паметни, но безбеден начин.4 ЕДЕН од USB порт за i Phone, i Pad, лаптоп, или bluetooth слушалки за оптимизирање на полнење брзина. [Компактен & Широко се Користи] Преносни големина го прави овој multiport USB полнач за моќ мрачно е совршен за домаќинство, канцеларија, отворено патување, крстарење бродови и други места. [Switch Копчето Лесно Turn On & Off] Овој USB напојување со лента ѕид полначот штеди многу енергија и напор на приклучување и unplugging со едноставно притиснете го копчето вклучи и исклучи.На плетенка кабелот за напојување не е лесно да се деформира, трајни и повеќе безбедност.Идеален за моќ адаптери и гломазна приклучоци.Оваа власт во дресот на рамен приклучокот е одлична за паметни телефони, мобилни телефони, таблети, лаптоп, светилка, smartwatch, камера, кујнски апарати и други електронски уреди. 4 AC Места и 3 USB Порти се доволно за да се приспособат на вашиот телефон, earbuds, слушалки, smartwatch, Bluetooth звучници, таблет, компјутер, лаптоп, ТЕЛЕВИЗОР, табела светилка, принтер, скенер, и други електронски уреди во една ефикасна, паметни, но безбеден начин[Брзо & Голема Брзина на Полнење] Овој брз мулти места USB станица за полнење енергија лента ќе ги детектира вашиот уреди автоматски и испорака на најбрз можен полнење брзина до 5 V/2. [Брзо & Голема Брзина на Полнење] Овој брз мулти места USB станица за полнење енергија лента ќе ги детектира вашиот уреди автоматски и испорака на најбрз можен полнење брзина до 5 V/3А од USB тип C порта и 5 V/2. 4 AC Места и 3 USB Порти се доволно за да се приспособат на вашиот телефон, earbuds, слушалки, smartwatch, Bluetooth звучници, таблет, компјутер, лаптоп, ТЕЛЕВИЗОР, табела светилка, принтер, скенер, и други електронски уреди во една ефикасна, паметни, но безбеден начин.4 максимум во единствен излез од USB порти за да се видиме, i Pad, лаптоп, или bluetooth слушалки за оптимизирање на полнење брзина. [Брзо & Голема Брзина на Полнење] Овој брз мулти места USB станица за полнење енергија лента ќе ги детектира вашиот уреди автоматски и испорака на најбрз можен полнење брзина до 5 V/2. [Компактен & Широко се Користи] Преносни големина го прави овој multiport USB полнач за моќ мрачно е совршен за домаќинство, канцеларија, отворено патување, крстарење бродови и други места.Оваа власт во дресот на рамен приклучокот е одлична за паметни телефони, мобилни телефони, таблети, лаптоп, светилка, smartwatch, камера, кујнски апарати и други електронски уреди.На плетенка кабелот за напојување не е лесно да се деформира, трајни и повеќе безбедност.4 ЕДНА порта (вкупно 5 V/3.Оваа власт во дресот на рамен приклучокот е одлична за паметни телефони, мобилни телефони, таблети, лаптоп, светилка, smartwatch, камера, кујнски апарати и други електронски уреди. [Безбедно и Трајни] : Вграден-во преоптоварување, над-струја, во текот-напон и кратки-коло заштита за да се спречи вашиот моќ лента од броеви на електрична прашања.

R

Им се допаѓа и на купувачите