.

.

XYZCANDO Мода Чевли за Мажи Мажи Одење Чевли Лесни Патики за Пешачење Чевли Обичните Патики Чевли

XYZCANDO Мода Чевли за Мажи Мажи Одење Чевли Лесни Патики за Пешачење Чевли Обичните Патики Чевли

DEN 863.76
Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Гумен ѓон.Материјал : Гумен ѓон + мрежа горниот.Лесни, атлетик mesh ткаенини горниот намалува stuffiness и ви држи удобно, а носи овие чевли.Гумен Ѓон : Добро за амортизирање и помалку носат и солза.На гумен ѓон го подобрува чувството на леснотија и стабилност.Повод : За сите сезони.Можете да го носат овие чевли за трчање, одење, вежбање, работат надвор, секојдневно.Модерен Модел Дизајн : широк спектар на модели ви даде различни визуелно искуство и може да бидат заменети со било облека стил.Удобно и Дише Табани : Мека и удобна табани ви обезбеди со breathability и удобност.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

R

Им се допаѓа и на купувачите