.

.

VEVOR 110V Комерцијални Мраз Создателот 110LBS/24 ЧАСА со 44LBS Складирање Нерѓосувачки Челик Комерцијални Мраз Машина 5x8 Мраз Фах LCD Контрола w/Одвод на Вода, Пумпа за Автомат?

VEVOR 110V Комерцијални Мраз Создателот 110LBS/24 ЧАСА со 44LBS Складирање Нерѓосувачки Челик Комерцијални

DEN 10823.76
Износ

Топлинска изолација функција спречува коцки мраз од топење за 5-7 часа. ❄【ТЕШКИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПЛУС ABS ИЗГРАДБА 】- Изградена со долги-трајни нерѓосувачки челик мраз машина има елегантни заврши и хигиенски Нерѓосувачки челик заврши во голема мера придонесува за својата издржливост набитост и долговечност Самостојна мраз maker може да се инсталира лесно каде било во вашата домашна провизии или ресторан Доаѓа со вода филтер само бидете сигурни дека секогаш има вода во близина на штекер вашата единица Вкупната големина на мраз создателот е 19 6 x 16 9 x 32 8 инчи 2 инчен на дното задржи мраз создателот далеку од влага во земјата. ❄【АВТОМАТСКО LCD КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ ЗА EASYER ОПЕРАЦИЈА】- Напредно мулти-функција автоматски контролен панел со копчиња што јасно покажува различни функции, вклучувајќи/ИСКЛУЧУВАЊЕ Временски Распоред Грешка Статус Температура и Време Дисплеј Одлуки Вода Складирање Жетвата Мраз Полна Висока Темп Прекувремена работа Auto Чисти и Мраз Дебелина на Вредноста Толку Згоден за да им помага на контрола мраз одлуки и набљудувачите можни дефекти. ❄【ИНОВАТИВНИ BULIT-ВО СВЕТЛИНА ЗАДРЖИ МРАЗ КОЦКА СВЕЖ 】-Нано сина светлина и сува филтер да се задржи чиста и свежа мраз за вашиот дом или комерцијални бизнис Изградена-во сино светло ленти коцки мраз се попогодни да го набљудуваат сина заслепувачка светлина создавање визуелна естетски дека е чиста и хигиенски Работи одлично за апликации вклучувајќи продавници за кафе барови, хотели КТВ супермаркети пекари, ресторани ладни пијалаци продавници училишта и повеќе. ❄【ДОАЃААТ СО ДОБРО ВНИМАТЕЛЕН ДОДАТОЦИ 】 мраз создателот доаѓа со целосен сет на додатоци, вклучувајќи и вода исцедете пумпа за брзо одвод на вода филтер за возврат вода од чешма во чиста вода 2 мраз топки снабдување со вода црево водоводен приклучок и одвод на вода црево, Сите што ви треба е смислено предвидено Пред прв пат да се користат чисти мразот машина и чувајте го во исправена позиција за 24 часа. ❄ 【ГАРАНЦИЈА И УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА】-Модел на овој Комерцијални мраз машина нуди една година гаранција на делови и две годишна гаранција на компресорот. 30-дена политика на враќање вети форма од нас.можете да контактирате со нас кога ќе се сретне со никакви проблеми, ние ќе ви послужи со сите наши срце.Вашето задоволство е наш приоритет !.❄【 МОЌЕН КОМПРЕСОР ЗА БРЗА И ЕФИКАСНА МРАЗ ОДЛУКИ 】Опремени со моќни 235 W компресор, 110 Lbs/24 ЧАСА капацитет Комерцијални Мраз Создателот сфаќа удобен и ефикасен мраз одлуки искуство. 5*8 мраз послужавник за 40 јасно коцки еден циклус во 8-15 минути, Секој е 0. 9" (22 mm) cubical, што го прави совршен за мешани пијалаци и шишиња со мал отвор. 44 кг. (20 кг) мраз капацитет за складирање за повеќе флексибилна примена.

R

Им се допаѓа и на купувачите