.

.

Bingfu Lora Антена 915mhz 4dBi со 3.3 ft RG58 Кабел за RAK Nebra Bobcat HNT Хелиум жешко место Рудар SyncroBit LoraWan Портал Lora Модул Repeater RP-SMA SMA Антена Отворен Lorawan Антени

Bingfu Lora Антена 915mhz 4dBi со 3.3 ft RG58 Кабел за RAK Nebra Bobcat HNT Хелиум жешко место Рудар SyncroBit

DEN 2076.00
Износ

【Фреквентен Опсег】 - 860 MHz - 930 MHz. 【Пакување Листа】 - 1 x хелиум антена (N машки Конектор); 1 x 3.3 ft RG58 Проширување Кабел (N Женски RP-SMA Машки); 1 x Адаптер (RP-SMA Женски SMA Машки); 2 x U-Завртки (Пол не е вклучен). 【Карактеристики】 - Стекнат : 4d Bi; Антена Висина : 36cm/14.17 инчен; Насока : Omni-насока;. 【Материјал】- Силни и издржливи fiberglass антена капак.Таа База е совршено направени од алуминиум и цврсти доволно да се против силен ветар. 【Апликација】 - Компатибилен со сите хелиум рудар "жешко" место : Nebra HNT Внатрешна/Надворешна Жариште Рудар, RAK V2 "жешко" место Рудар, BOBCAT Рудар 300, Syncro Bit Портал, Sense CAP М1, Sensecap MX, Kerlink хелиум рудар lora портал, Хелиум Рудар крипто, lora камера, наменета за HNT Награди Bitcoin Рудар Lo Ra Хелиум рударство, Ниска моќност радио : Sigfox, LPWA, Lo Ra, mesh networks, Io T Апликација. 【По-Продажбата на】- Ние ќе се фокусираме на квалитетот на производот и вредноста на шопинг искуство на секој клиент многу.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, вашето задоволство е наш приоритет.

R

Им се допаѓа и на купувачите