.

.

Нерѓосувачки Челик Режа, Rustproof Режа, Здрав и за Шиење Дома Сечење

Нерѓосувачки Челик Режа, Rustproof Режа, Здрав и за Шиење Дома Сечење

DEN 381.60
Износ

Гроздобер резба дизајн, деликатна и модата.Насочат дизајн, лесно да се одржи и ave напор.Исклучителна нож, цврсти и трајни, не е лесно да се стане тапи, дури и за долгорочна употреба.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, rustproof и не е лесно да исчезнат.Соодветна големина, на режа е можат да се користат и ноктите shearing и сечење.На режа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, rustproof и не е лесно да исчезнат.Гроздобер резба дизајн, карактеристичен и модата.Карактеристики : Високо квалитетен нерѓосувачки челик материјал, rustproof и не е лесно да исчезнат.Гроздобер резба дизајн, деликатна и модата.Насочат дизајн, лесно да се одржи и ave напор.Исклучителна нож, цврсти и трајни, не е лесно да се стане тапи, дури и за долгорочна употреба.Соодветна големина, на режа е можат да се користат и ноктите shearing и сечење.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Ноктите Режа Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Златна Точка Големина : Прибл. 9.1 * 4.1 cm / 3.6 * 1.6 во Пакет листа : 1 * Помине Режа.

R

Им се допаѓа и на купувачите