.

.

LAMOTI Кожа Камериер Послужавник, Мал Плоштад Catchall Накит Коцки за Клучеви, Монети, Часовници, Очила и Повеќе (Пакување од 2, Црна)

LAMOTI Кожа Камериер Послужавник, Мал Плоштад Catchall Накит Коцки за Клучеви, Монети, Часовници, Очила и Повеќе

DEN 311.52
Износ

Рафинирани & Високо Практични - Направени на квалитетот кожа со минималистички концепт, LAMOTI е помошник лента е вашиот оди до решение кога станува збор за stashing вашиот секојдневен носат essentials (ЕДЦ).Може да се постави било Каде - мали catchalls се погодни за мажите и жените, да ги поставите било каде во вашиот дом или канцеларија за да го организирате и да ги пратите на вашите секојдневни предмети.Лесно да се Носат Околу Дизајнирани со метални навртки во аглите, така што лесно може да превиткајте го за употреба и дури тоа да се носат во вашите кеси/suitcases.Одличен Подарок за Сите - LAMOTI е catchall е врвен подарок идеја за оние кои сакаат луксуз дома декор елементи, кои се функционални, како во домот.Топло Известување - Овие Чисти Пепелниците се рачно изработени од СТП leathers, па може да има некои суптилни варијации во нормална боја pattern.By на начин, ние се врати нашиот производи со 45 дена гаранција за враќање на парите, ве молиме да се откажат од нас линија во секое време и ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство.Мора да се има catchall уредната послужавник што може да се постави било каде во дом или канцеларија за да го организирате и да ги пратите на објектите што ги чувате во вашите џебови.На поблиску инспекција открива еден уникатен дизајн кој сигурно акценти на оркестарот на секоја соба.Тие, исто така, направи големи подароци за куќа-затоплување, роденденски подароци или други специјални прилики.

R

Им се допаѓа и на купувачите