.

.

Геометриски Стакло & Месинг Кутија, Гроздобер Накит Кутија се Прикаже Случај Свадба Прстен Носителот Keepsake Кутија Десктоп Екранот Полето за Свадба-Големи

Геометриски Стакло & Месинг Кутија, Гроздобер Накит Кутија се Прикаже Случај Свадба Прстен Носителот Keepsake

DEN 575.76
Износ

Издржливи Накит и Trinket Организатор - Ова стакло кутија за накит направени од премиум метал и елегантни стакло.Метална рамка е внимателно да се заврши со убава златна боја,чисто стакло ѕид дизајн може да се одржи предмети безбедно и ви овозможува да го видите вашиот накит се прикажани со убави и привлечни во кутија.Уникатен Модерна Стаклена Кутија - Раскошен Шестоаголна Форма стакло кутија.Стакло врвот површината со синџир да се поврзат кутија,исклучителен и прекрасен дизајн го прават тоа изгледа повеќе како парче од посебен декор кој може да светне вашиот место и се заличи на секого очи.Разни Употреба - Совршени како накит кутија за чување earring, прстени, ѓердани,trinket, цвеќе во за Кафе на маса, Централен, Декорирање Салон, Екранот Накит, кои Служат во Партија, Свадба centerpieces итн.Затворен дизајн може да го ставите во вашата бања или кујна каде што се наоѓа веднаш до потоне, да ги задржи вашите скапоцени камења од добивање влажни.Прилично Подарок - Тоа е голем подарок или подарок за дамите како девојка подароци, мајки ден подарок, ангажирање на подарок , свадба подарок ,пратилки' подароци,Божиќ подарок, Денот на Вљубените подароци и повеќе.Изненадување неа со оваа убава накит кутија.Производ дополнителни информации - Size : 5.5*3.5*2.7 инчен ; Нето Тежина : 420g.Ве молиме чисти прстен кутија со стакло почиста и мека крпа( Накит НЕ се опфатени !).Може да се користи за да се поправи обетки, прстени, ѓердани, нараквици, контакти, мали додатоци, коса додатоци, парфеми и повеќе!Тоа не само што може да се организираат и да ги заштити вашите вредности, но, исто така, играат улога во спречување прашина, што е многу погоден за секојдневна употреба.Гроздобер, злато боја ти е природна боја на месинг.

R

Им се допаѓа и на купувачите