.

.

Tumream Обичај Накит Кутија Сребро Позлатен Изработен Накит Се Прикаже Случај, Персоналните Keepsake Кутија, Деверуша Подарок Кутија

Tumream Обичај Накит Кутија Сребро Позлатен Изработен Накит Се Прикаже Случај, Персоналните Keepsake Кутија,

DEN 959.76
Износ

Копче затворање.Класичен плоштадот накит кутија мерки 3.25" x 3.25" x 1.5".Карактеристики на наредени на дното.Го персонализирате со било лопез и од неодамна и се вртат дизајн delicately врежани на капакот.Квалитетот изградена на сребрена чинија и акцентирани со fuchsia розова глеѓ границата на сите околу.КАКО ДА ја ИСПРАТИТЕ СЛИКАТА : ве Молиме додадете го вашето внесување на информации со кликнување на "ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА" копчето.Имаме ви се опфатени за било роденден, свадба, диплома или bachelorette партија, годишнина, свадба, Родендени награда презентација или пензионирање подарок. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - Контактирајте не и кажете ни ако имате било какви прашања, Вашето задоволство е наш ВРВЕН приоритет!.Го персонализирате со било лопез и од неодамна и се вртат дизајн delicately врежани на капакот Класичен плоштадот накит кутија мерки 3.25" x 3.25" x 1.5" Квалитет изградена на сребрена чинија и акцентирани со fuchsia розова глеѓ границата сите околу Карактеристики на наредени на дното.

R

Им се допаѓа и на купувачите