.

.

Накит Кутија Faux Кожа Накит Организатор Прстени Хривнија Монистра Чување на Кутии Earring Случај Сомот Накит Cufflink Патување Случај не се Заклучи на Копчето скапоцен кам

Накит Кутија Faux Кожа Накит Организатор Прстени Хривнија Монистра Чување на Кутии Earring Случај Сомот Накит

DEN 4125.60
Износ

Уникатен дизајн создава визуелно атрактивни екранот кој го координира со било кој стил или постоечки декорација, идеален подарок за секој народ кој сака обетки.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ПРОСТРАНА СОБА : 2 странични врати за ѓердан, 5 слајд од фиоките, 20 прегради,10 ѓердан куки, 3 големи складирање пошта, 2 отстранлив earring носители која држи до 30 обетки.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Еко-пријателски Материјали гарантираат подобра заштита за вашиот припаѓа.ФУНКЦИОНАЛНА ДЕКОРАТИВНИ ДИЗАЈН : Со огледало и патување случај во внатрешноста, со Брава и Клуч за подобра безбедност.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА & ДОБРО СПАКУВАНИ : Прибл.L26.5*W19*H21cm (10.5 x 7.4 x 8.4 инчи), овој накит поле нема да заземаат многу простор на вашиот гардеробер, Со Дебели Брановидни Картон како Подарок Кутија.Сега ќе можат да изберат преносни Накит Организатор да го реши вашиот проблем, никогаш нема Проблеми со наоѓање на вашиот накит во секој morning Material : Делукс Синтетички Кожа Надворешноста + Висок Квалитет Панел за Внатрешни + Исклучително Рака Наредени, Беж Боја Сомот Lining Size : L26.5*W19*H21cm (1 Слот со Туристички Случај : 10x9.5x6cm)Горниот Слој : 2 Прстени Слотови &2 парчиња на earring панели &1 Патување Случај (9.5x8x7cm) &1 Празни Слот со Прашина на Lid First Слој со 2 Фиоки : 9x5x2.5cm (1 мала слот) &9x15x2.5cm (9 Места)Втор Слој : 19.5x15x2.5cm(19.5x4.5x2.5cm за 2 Долго Слотови + 9.5x4.5x2.5cm за 2 Мали Слотови)Трет Слој : 9.5x7x2.5cm (4 Слотови)Четврти Слој : 19.5x15x2.5cm2 Страна Врати со Копче Затворање : со 10 Ѓердан Куки и 2 Pockets Silver Боја Хардвер, со Заклучување и 1 Key Big Огледало со Торбичка Внатре Капак и Рачка на Врвот Lid And тоа е лесно да се чисти.Вие само треба да ги прикаже случај организаторот со крпа.

R

Им се допаѓа и на купувачите