.

.

1Pc Божиќ Подарок Врежани Поврзана Џемпер Број Џемпер Помине Decals Нокти Додатоци DIY Помине Уметност Украси Врежана Џемпер Нокти Налепници(MS25)

1Pc Божиќ Подарок Врежани Поврзана Џемпер Број Џемпер Помине Decals Нокти Додатоци DIY Помине Уметност Украси

DEN 62.40
Износ

Предмет Тип : Налепница & Decal.Материјал : Акрил.Големина : 10*8cm.Количина : 1pc.Пакување : 1*3 Помине Уметност Налепница.Пакување : 1*3 Помине Уметност Sticker Size : 10*8cm Quantity : 1pc Material : Acrylic Item Тип : Налепница & Decal How Да се Користат : 1. Чистење на површината каде дизајнот е да бидат поставени.2. Одберете дизајн и кора надвор од вашите нокти. (Не допирајте ја лепак)3. Место дизајн на нокти/совет и се фаќа за тоа нежно неколку пати.4. Се применуваат врвот палто за најдобар резултат.Ако имате било какви прашања за овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Ви благодариме за вашето купување!.

R

Им се допаѓа и на купувачите