.

.

Покер Ѕид Decal се Игра и да Победи Казино Игра Соба Винил Налепница Holdem Картички Игра Игри Расадник Ѕид Уметност Тинејџерски Детска Соба Ѕид Оркестарот Отстранлив В?

Покер Ѕид Decal се Игра и да Победи Казино Игра Соба Винил Налепница Holdem Картички Игра Игри Расадник Ѕид

DEN 672.00
Износ

Вистинска големина е 40"ширина x 18"висина.Лесно да се примени, наставата се вклучени.Големина на слика може да се појави малку поголем за да се покаже дека сите детали.По купувањето ми испрати порака со боја на избор или боја на сликата ќе биде предаден.Сите decal се направени да нарачате и да се направи во САД од висок квалитет на винил, која ќе трае многу години.Може да се примени за да се ништо како ѕидови, врати, прозорци, пластика, керамика, итн.Лесно да се примени и да ги отстрани (ако имате текстура ѕид тоа може да биде тешко да се примени на decal) decals не се обновливи.Јас брод моите наредби истиот или следниот работен ден.Ви благодариме!.

R

Им се допаѓа и на купувачите