.

.

Chamberlains Кожа Млеко Исцелување Balm 1oz Примерок од Бр 1 Пакет

Chamberlains Кожа Млеко Исцелување Balm 1oz Примерок од Бр 1 Пакет

DEN 478.80
Износ

НАПРАВЕН ОД ЧИСТО СИТЕ-ПРИРОДЕН, НЕ-ТОКСИЧНИ, КОЗМЕТИЧКИ ОДДЕЛЕНИЕ СОСТОЈКИ.СОВРШЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ТИПОВИ КОЖА.ДЛАБОКО УСЛОВИ, ПОПРАВКИ, ОБНОВУВА, & ШТИТИ КОЖА СО НАШИТЕ ВНИМАТЕЛНО ОПТИМИЗИРАН ОРИГИНАЛНАТА ФОРМУЛА.Формула Број 1 - Утврдат дека носат и солза со најдобрите длабоко средството за смекнување на косата третман на пазарот.Кожа Млеко е совршен конзистентност, и да важи без никаков напор.Формула Бр 2 - Прави Почиста користи природен, не-алкални агенси за чистење дека навлезат во кожа влакна за да помогне да се олабават нечистотија, масло, дамки, тексас пренос и други затнување супстанции предизвикани од секојдневна употреба.Формула Број 3 - Не-леплива, нема хаос за заштита на крим што ви овозможува лесно и брзо да се применуваат за да се одвратат вода.Длабоко Услови и штити од течност.НАШАТА КОЖА КОЛЕКЦИИ - Ние снабдување со нашата премиум апликација сунѓерот бидејќи ние го нашол тоа да биде најдобар апликатори за кожни производи.Ние, исто така, ги врати и сите наши производи со 100% задоволство Гаранција и 30 Ден Политика на Враќање.НАПРАВЕН ОД ЧИСТО СИТЕ-ПРИРОДЕН, НЕ-ТОКСИЧНИ, КОЗМЕТИЧКИ ОДДЕЛЕНИЕ СОСТОЈКИ.СОВРШЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ТИПОВИ КОЖА.ДЛАБОКО УСЛОВИ, ПОПРАВКИ, ОБНОВУВА, & ШТИТИ КОЖА СО НАШИТЕ ВНИМАТЕЛНО ОПТИМИЗИРАН ОРИГИНАЛНАТА ФОРМУЛА.

R

Им се допаѓа и на купувачите