.

.

Преносни Нокти Табела со Рака на Остатокот & Фиока Салон Бањата Помине Опрема Црна

Преносни Нокти Табела со Рака на Остатокот & Фиока Салон Бањата Помине Опрема Црна

DEN 1797.60
Износ

Ламинат, лесен-за-чистење на врвот.Пространа центар фиока за складирање на лак и други алатки.Мека, поместена рака одмор за да направите вашите клиенти удобно.Количка за дизајн и тркала, лесно да се движите.Заклучување агол и тркала за да се обезбеди стабилност. 1. Материјал : Влакна Одбор и Железо & PP Drawer2. Боја : Black3. Димензии : (35.83 x 15.75 x 27.56)" / (91 x 40 x 70)cm (L x W x H)4. Фиока Димензии : (14.57 x 10.63 x 2.76)" / (37 x x x x 27 x x x x 7)cm (L x W x H)5. Рака Подлога Димензии : (13 х 3.94 x 1.97)" / (33 x 10 x 5)cm (L x W x H)6. Тркала Димензии : (2.36 x 2.36 x 1.57)" / (6 х 6 х 4)cm (L x W x H)7. Тежина : 19.84 кг / 9 kg Package Вклучува : 1 x Нокти Table1 x Оксфорд Bag1 x Рака Pad1 x Прирачник за Корисникот.

R

Им се допаѓа и на купувачите