.

.

TJLSS 18PCS/Set Помине Clipper Професионални Нерѓосувачки Челик Мулти-Функција Помине Ножици Clipper Tweezer Нога Рака Грижа Алатки (Боја : Како што е Прикажано, Големина : 15.79.82.3 см)

TJLSS 18PCS/Set Помине Clipper Професионални Нерѓосувачки Челик Мулти-Функција Помине Ножици Clipper Tweezer

DEN 2809.92
Износ

Тоа е лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.Многу погодна за професионални салони и за домашна употреба.Таа е погодна за сите возрасти и унисекс.Совршен подарок за семејството и пријателите.Различни алатки може да ги исполни вашите различни потреби, вклучувајќи рака заштита, лицето за нега, и нога нега.Големина на : 15.7*9.8*2.3 cm | Боја : Како што е Прикажано.

R

Им се допаѓа и на купувачите