.

.

GYZX 18PCS/Set Помине Clipper Професионални Нерѓосувачки Челик Мулти-Функција Помине Ножици Clipper Tweezer Нога Рака Грижа Алатки (Боја : Како што е Прикажано, Големина : 15.79.82.3 см)

GYZX 18PCS/Set Помине Clipper Професионални Нерѓосувачки Челик Мулти-Функција Помине Ножици Clipper Tweezer

DEN 2097.60
Износ

Тоа е лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.Многу погодна за професионални салони и за домашна употреба.Таа е погодна за сите возрасти и унисекс.Совршен подарок за семејството и пријателите.Различни алатки може да ги исполни вашите различни потреби, вклучувајќи рака заштита, лицето за нега, и нога нега.Тоа е лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.Многу погодна за професионални салони и за домашна употреба.Таа е погодна за сите возрасти и унисекс.Совршен подарок за семејството и пријателите.Различни алатки може да ги исполни вашите различни потреби, вклучувајќи рака заштита, лицето за нега, и нога нега.Ви помага да се намали и да се изедначи на работ или на површината на ноктите.Тоа може да се реши на лицето проблеми и трим веѓите.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Color : роза gold Size : за 15.7*9.8*2.3 cm Quantity : 18 PCS=1 set Package вклучува : 1 сет за нокти tools Grooming Комплет за Мажи Жени Ноктот Ноктот Клип во Собата.

R

Им се допаѓа и на купувачите