.

.

YEZIY - Нокти Фен 114W LED УВ Ламба за Нокти полски Гел Лекување 57pcs Led диоди Помине Светилка за Брзо Сушење на 10-ти/30 години/60-тите години Тајмер LCD Екран Салон Алатка УВ LED П?

YEZIY - Нокти Фен 114W LED УВ Ламба за Нокти полски Гел Лекување 57pcs Led диоди Помине Светилка за Брзо Сушење

DEN 837.60
Износ

Сушење Скоро Сите Помине Гел : вклучувајќи помине led гелови, ноктите гелови, ноктите тешко гелови, градител гел, ноктите скулптура гел, гел, и LED помине гел и други гел се користи。.Широк Простор за да се Излечи 5 Ноктите на Едно Време : Голем доволно простор на УВ помине фен може да лекување на 5 Нокти во исто време.LED помине светилка обезбеди својства ,брзо, многу енергетски ефикасни и трајни изградба,Реши ги направија ноктите светилка паметни и user-friendly.Зачувај Вашите Пари: Protable и лесен за користење, совршен за DIY помине ентузијасти, уживаат DIY ноктите дома наместо да оди на салон за убавина.Ув гел ноктите ламба, исто така, совршен подарок за вашите пријатели и семејството。.User-friendly Дизајн:Лесни, моќен, заштеда на време, компактен дизајн, лесен за употреба и чиста.Спецификација : Тип : Автоматски уреди со покажувач на Светилка За Nails Material : ABSMax моќ : 114 WLed количина : 57pcs Time поставка : 10-ти, на 30 години, 60-тите години Нема болка на владата : тајмер 99s Одговара гел тип : Сите од типот Гел ноктите polish Wave Должина : 365nm + 405nm Package Листа : 1 * Led УВ Lamp1 * Напојување Помине Уметност Совети : Зошто вашата крајна лепак не се исуши?Таму ќе биде слој на маст (леплива на допир) на површината по дното лепак светилка, ова е нормална појава, бидејќи следниот слој на боја на лепилото треба да биде залепен, па не се допрат со рацете, следете ги чекорите за следниот чекор,продолжи боја, лепак.Зошто лак не се исуши?Различни брендови на лепак имаат различни состојки, некои лепила ќе произведува лебди лепак, не го допре со рака, се однесува само на запечатување слој директно.Зошто запечатување слој не се исуши?Таму се и двете се за еднократна употреба и чистење на фоки, на чистењето слој не е сува.По чистењето слој е печен, ќе има слој на масло на површината.Што треба да се користи професионална лак за чистење за сува површината на нафта.

R

Им се допаѓа и на купувачите