.

.

3-Парче Божиќ Куче Bandana Шапка Лак Вратоврска Сет,Куче Божиќ Облека, Божиќ Куче Декорација Поставите Костими за Средни Мали Кучиња, Мачки домашни Миленици

3-Парче Божиќ Куче Bandana Шапка Лак Вратоврска Сет,Куче Божиќ Облека, Божиќ Куче Декорација Поставите Костими

DEN 335.76
Износ

Празник куче костим : куче шамија*1, куче лак вратоврска*1, куче шапка*1, што се користи да се облекуваат вашиот симпатична миленичиња, да ги преземе слики заедно, и снимање на убави моменти.Удобно да се носат : Направен од високо-квалитет полиестер,Убави светли бои,изгледаше толку слатко.меки и удобни, за да се осигурате дека кучето е лесен и удобен за носење.Големина на 26" x 17" x 17", погоден за вратот големина помалку од 20 инчи во обемот.Класичен дизајн : црвена и црна решетка дизајн, стилски и класичен.Тоа не е само погодна за Божиќ, но исто така и за секојдневниот живот.Би целосно го препорачувам ако имате еден или повеќе крзно-деца да се земе слики на.Божиќ Куче Костим : Ова е совршена куче костим за Божиќ.Тоа е совршен избор за кучињата да го носат, не само да се земе слики, но исто така да додадете Божиќ атмосфера.Божиќ Куче на Подарок : кучето е член на нашето семејство.Како што е важно е да им даде на него среќен празник.Сега се облекуваат вашето домашно милениче со оваа прекрасна божиќ куче шамија!Среќен Божиќ!!.Висок квалитет куче божиќ облека.Сега се облекуваат и да ги споделите вашето семејство имаат добар ден со вас во Божиќ.Пакет содржина : 1 * Божиќ Куче шапка 1 * Божиќ Куче лак вратоврска 1 * Божиќ Куче шамија Божиќ Куче шамија големина & Материјал : Димензии : 26 "x 17" x 17 ", погоден за вратот големини помалку од 22 инчи.Материјал : се направени од мека и лесна полиестер ткаенини, што е удобен и лесен за носење.Божиќ Куче Шапка Големина & Материјал : Големина : 6 инчи висок, еластичен и лесно да се стави на.Висина : направен од притисок отпорен материјал, издржлив, погоден за секоја Божиќ.Божиќ Куче Лак Вратоврска големина & Материјал : Големина : прилагодлива должина од 8 инчи до 14 инчи.Ременот е еластична и може да водат до 23 инчи.Материјал : класична црвена и црна решетки дизајн и Божиќ бел.Среќен Божиќ за вас и вашето семејство!!!.

R

Им се допаѓа и на купувачите