.

.

Мека Морон Бебе Нега Силикони Дијагностички-Алатка Носната Aspirator Совет Почиста Бебе Носот Почиста(Сина)

Мека Морон Бебе Нега Силикони Дијагностички-Алатка Носната Aspirator Совет Почиста Бебе Носот Почиста(Сина)

DEN 95.76
Износ

Тип : бебе носот почиста.Материјал : силикон.Боја : сина/ розова/ жолта.Големина : како што сликите покажуваат.Тежина : околу 18g.Опис на производот : Материјал : силикон Големина : како што сликите покажуваат Тежина : околу 18g Color : blue/ розова/ жолта Тип : бебе носот почиста Карактеристики : 1.Мекото вшмукување млазницата може да се заштити бебето е тендер ноздрите, дозволете бебето се чувствуваат екстра удобни. 2.Вшмукување е лесно да се контролира, едноставни за ракување. 3.Лесно чистење, делови може да биде спречено, удобен и санитарни. 4.Безбедна за новороденчињата и години. 5.Применливи за нос слуз. 6.Се препорачува од страна на Лекарите.Пакет содржи : 1x бебе носот почиста Белешки : производот може да има некоја грешка од 1-2cm,и боја може да се погледне малку различен од сликата,pls се разбере.Ве Молиме Имајте На Ум : 1.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде благо, различни од големината погоре.2.Поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

R

Им се допаѓа и на купувачите