.

.

Нож Носителот Универзален Нож Блок,Сите-во-едно Алатка за Складирање Без Ножеви Нож Рек,Со Отстранлив Мозоци Пан Домаќинство Складирање Многу Практични (Боја : Б?

Нож Носителот Универзален Нож Блок,Сите-во-едно Алатка за Складирање Без Ножеви Нож Рек,Со Отстранлив Мозоци

DEN 331.20
Износ

Голем агол на отворање : хоризонтална слот намалува сечилото носат и има поширок агол за лесно ракување.Тоа е погоден за сè, од помали бифтек ножеви за поголеми готвач е ножеви.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на,Ние ви обезбеди високо-квалитетна пластика нож носители за кујнски прибор, кои може да се намали нередот на countertop, и исто така, може да биде ставен во аглите.Тоа е совршен помошник за заштеда на простор!.МАТЕРИЈАЛ И ГОЛЕМИНА,Изработени од АБС материјал, здрава и еколошки, лесен за чистење, носат-отпорни, и издржливи.Големина : 22*13*13cm/8.7*5.1*5.1 инчи.КАРАКТЕРИСТИКИ,Drainable, кој се одвојува, еколошки материјали, издржлив, лесен за чистење, носат-отпорни, и издржливи.СОВРШЕНИ ДЕТАЛИ,Постои одводнување дупка на дното, која е чиста и дише.Зголемена шасија PP материјал, стабилна сместување, носат-отпорни, и издржливи.Ве молиме имајте на ум дека вие ќе добиете само хеликоптер блокови, како ножеви не се вклучени.Име на производ : нож блок, нож holder Material : ABS+PPSize : 22*13*13cm/8.7*5.1*5.1 inches Applicable места : домови, барови, куjни, ресторани, кујни, итн.Пакет се Вклучени : 1 X нож носител (не вклучувајќи нож)Само продаде нож носители, не вклучувајќи ножеви.Забелешка : Според следи и амбиентална светлина, постои одредена боја difference The рачни мерни податоци има грешка од околу 1cm за повикување само, ве молиме обратете се до крај product If не сте задоволни со вашиот алатка носителот, ве молиме ги споделите со нас и ние ќе го поправи тоа.

R

Им се допаѓа и на купувачите