.

.

VUIIMEEK За Apple AirTags Fidget Хривнија Случај со Watch Бенд,Пронаоѓач Анти-Изгубени Tracker Wristband Држачот за Аутизам Посебни Потреби Анксиозност Помош, Образовните Сензорни Играчк

VUIIMEEK За Apple AirTags Fidget Хривнија Случај со Watch Бенд,Пронаоѓач Анти-Изгубени Tracker Wristband Држачот

DEN 119.76
Износ

Висок квалитет на Безбедно Материјал : Ова Air Tag додатоци заштитна маска со watch бенд е професионално дизајнирана за Airtags, мека на допир.спречување на иритација на кожата.еко-пријателски , пот-доказ, отпорно на гребење и издржливи во употреба.Компактен & Lightweigh L : Уникатен Air Tag силикони watchband случај, со поголема флексибилност и потесен ширина, мека свитливи силиконски материјал обезбедува удобен и нежно чувство за вашиот зглоб,се чувствува удобно со pin-и-навивам затворање.Лесно прикачување на деца бебе, момче, девојче, деца, деца, стар човек.Заштитна & Функционална : На Air Tag случај со watch рака Одговара удобно на вашиот Air Tag, цврсти дното кружни случај покрие со покрена rim како тампон против удари за вашиот Airtags во секојдневна употреба, така што никогаш не мора да се грижите за тоа паѓа надвор.Лесен за Користење : Fidget притисни меур wristband играчки може да се носи на вашиот зглоб, може да се игра со крцкањето на балон, и тоа може да се користи.за деца и деца со вознемиреност, внимание дефицит хиперактивност болест, аутизам, АДХД, хиперактивност и други посебни сетилните потреби.Се користи за патување, на патот, канцеларија, пауза помеѓу класите, вознемиреност, стрес, раздразливост, итн.Погодна за Многу Прилики : Пакет со повеќето работи.Како што husky, corgi, солиден, или клип на јаката на домашно милениче куче или мачка.Може да се користи како внимателен малку подарок за вашите омилени семејство и пријатели.Тоа canbe користи како убаво украси на лични припаѓа.

R

Им се допаѓа и на купувачите