.

.

NHL Siskiyou Спортски Женска Колорадо Лавина Кристал Dangle Обетки Една Големина Тим Боја

NHL Siskiyou Спортски Женска Колорадо Лавина Кристал Dangle Обетки Една Големина Тим Боја

DEN 263.52
Износ

Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Светкава кристал акцент мушка.Противалергиски риба кука мислења.Прикажи ги исклучите вашиот тимски дух.Тимот шарм со емајлирани тим бои.Донесе на bling со овие Колорадо Лавина Кристално Мушка обетки се забавуваат, модерен и лесен додаток обетки со впечатлива тим шарм.Овие тренди од 1,5 инчен обетки функција кристално падна надолу до оформена и емајлирани шарм.Спортски ги исполнува гламурозна со овие нахален обетки што ќе го направи совршен подарок за секој женски фан.Bling од вашиот игра ден облека со овие на fleek шик earring и тие се исто така шик и едноставна доволно за секој ден.

R

Им се допаѓа и на купувачите