.

.

BOICXM 5Pack Рамо Опфаќа Плакар Облека Заштитници Дише Облека Покрие Јасно Јакна Покритие за Плакарот Складирање Одговараат, Капути, Јакни, да се Облекува во Плакарот Ск

BOICXM 5Pack Рамо Опфаќа Плакар Облека Заштитници Дише Облека Покрие Јасно Јакна Покритие за Плакарот Складирање

DEN 384.00
Износ

Дише PEVA Материјал : Изработени од еко-пријателски мека на допир транспарентен PEVA материјал, што е повеќе дише и потрајни од пластични капаци.Dustproof и водоотпорни, лесно да се чисти и повторна употреба.Виси Облека, Торби : транспарентна пластика, облека, заштитна маска ви овозможува да ја видите содржината, без отворање.На виси облеката капакот се отвара во средината и нема патент дизајн, што го прави лесен за да го дофати елементи што треба.Полу-изложени дизајн ви овозможува лесно да се најде она што ви треба.Практична Облека, Торби : транспарентна боја може да се заштити вашата облека од fading.By користејќи го тоа, може да се задржи формата на вашата облека без брчки.Облека опфаќа за одржување на прашина исклучување на рамената на облека.Сезонски Чување : На закачалка опфаќа за облека мерки 59x43cm, совршен за костуми, јакни, џемпери, кошули, блузи, фармерки, блузи, панталони, спортски палта, надвор од сезона облека за складирање.Издржливи & Обновливи : Облека опфаќа за плакарот е издржлив и силен цвест за дополнителна сила и поддршка, сите шиење е направено од страна на квалификувани работници.Тоа нема да носат или солза, материјалот може да се избриша се чистат со влажна крпа, и може да се користи.Features:√ Добро направен, трајни и да видиме-through√ Одговара на големината 44 јакни со соба за да spare√ Тоа€s во можност да ги покрие 2-4 надвор од сезона облека со еден cover√ Совршен за да се задржи џемпери, јакни, кошули, блузи и спортски палта прашина free√ Направи плакарот изгледа neater, повеќе организирана и да се направат работите полесно да се најде.Карактеристики : Материјал : PEVASize : 59x43cm Package се Вклучени : 5x Облека Прашина Маска.

R

Им се допаѓа и на купувачите