.

.

1143 - Перење Рек Облека Виси Облека Чување Полиците Чевли Полица Рек Облека – QQ04

1143 - Перење Рек Облека Виси Облека Чување Полиците Чевли Полица Рек Облека – QQ04

DEN 1111.20
Износ

Материјал : Висок Квалитет Згусне Блек Метал Цевка & ABS и PP Пластични Конектори Боја : Црна Димензии : (42.51 x 17.72 x 59.01)" / (108 x 45 x 150)cm (L x W x H) Тежина : 6.83 кг / 3.1 кг.Ален Клучните Вклучени : Yes 1 x Облека Рек 1 x Ален Копче 1 x Настава.

R

Им се допаѓа и на купувачите