.

.

Sparco S0751539NRNR 0751539NRNR, Црна, 39

Sparco S0751539NRNR 0751539NRNR, Црна, 39

DEN 3727.44
Износ

Sparco Трки Ево Чевли Големина 39 Црна.Композитни Пети Капа Отпорни на 200 кг.Апсолутно пункција доказ текстилни влакна footbed.ZAPATIA SPARCO ТРКИ ЕВО TG. 39 ЦРНА.Композитни пети капа отпорни на 200 Kg.Пункција доказ влакна текстил дефиниција.Bidensidad единствена инјектира СТП.antistatic.Редовно се отстранува СТП ергономски thermoforming.Дише мрежа обвивка.Отпорен од вода пенетрација во целост жито кожа, велур јас idro микрофибер отпорен на гребење пета.Засилен пета за максимална сила.СЕРТИФИКАЦИЈА : S3 - ЦНИР.Бренд : Sparco.Големина : 39. Боја : Црна.Референца : 0751539 NRNR.Ean : 8,033,280,222,802.

R

Им се допаѓа и на купувачите