.

.

Siskiyou Спортски Жените Beachfarer очила за сонце

Siskiyou Спортски Жените Beachfarer очила за сонце

DEN 335.76
Износ

Увезени.Поликарбонат рамка.Не-Поларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Рака : 127 милиметри.Официјално лиценцирани производ.Максимална UVA/UVB заштита.Flex шарки за удобност и трајност.Ретро beachfarer стил.Тимот логоа на секоја рака.Нашите колегиум плажа farer " очила со функција на училиштето логото и името свила, прикажан на раката на овие големи ретро очилата.

R

Им се допаѓа и на купувачите