.

.

URDAR Женска Трчање Лесни Дише Пешачење Спортски Чевли Мода Патики Удобно Мрежа Обука за Чевли

URDAR Женска Трчање Лесни Дише Пешачење Спортски Чевли Мода Патики Удобно Мрежа Обука за Чевли

DEN 309.60
Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Mesh.Увезени.Етилен Винил Ацетат единствена.Платформа мерки околу 1.25".Дише&Удобно : високо еластична летање ткиво ткаенина горниот дел со добра пропустливост на воздух е како носи чорапи, својата водат плетени мрежа обезбедува екстра тапацир за сите-ден кул и удобност.Лак за Поддршка на Амортизирање Insole : Целосна должина и шок-апсорбирање на воздух перница мека пена калапи за нога, лак за поддршка одржува точно нога позиционирање кои ги носи идеален underfoot удобност и болка.Супер Еластичен ЕВА Единствена : Ултра лесен и еластична ЕВА која може да се обезбеди најдобрите амортизирање и енергија повратни информации, заштита на колената и нозете во поголема мера.Анти-пропадна жлебот на дното може да се зголеми влечење, отпорност на абење и не се лизга.Лесно Лизга на : Добивање на и надвор брзо, структурата на кратки чизми обезбедува sock-како се вклопуваат и се чувствуваат.Поместена се повлече рака гаранции вашиот Ахилова тетива удобност.Моден Дизајн : Стилски еластична бенд со писмо за печатење webbing обвива околу горниот, со модерен изглед.Оваа дама е обичните патики, седум бои, се наменети за носење во секое време, насекаде.

R

Им се допаѓа и на купувачите