.

.

BestYiJo 1Pc Најлон Топче за Голф Мрежа Торба за Чување Торбичка Големи Димензии 48-56 Топки Супер Силен Вршење на Носителот

BestYiJo 1Pc Најлон Топче за Голф Мрежа Торба за Чување Торбичка Големи Димензии 48-56 Топки Супер Силен Вршење

DEN 193.68
Износ

【Трајни Услуга】парична Казна ивица процес, 3 D складирање мрежа торба, тоа е силен и издржлив. 【Корисни Топче за Голф Торба】Џеб нето торба дизајн, дише мрежа заклучување јаже исто така, може да биде како складирање торба. 【Материјал】Згусне најлон мрежа крпа, со добар квалитет и отпорни на абење. 【Применливи за】Големи димензии тип, погоден за држење 48-56 голф топки. 【Идеален Избор】Совршен избор за складирање голф топки.Спецификација : Предмет Тип : Топче За Голф Торба Материјали : Најлон Боја : Како На Слики Прикажани Производ Големина : Прибл. 14.5x28cm/5.7x11in(Diax L) Тежина : Околу. 25g Пакет Листата : 1x Топче за Голф Торба.

R

Им се допаѓа и на купувачите