.

.

Panduit FW2ERQ1Q1NNF029 Opti-Core Оптички Влакна Печ Мозок (Пакување од 1)

Panduit FW2ERQ1Q1NNF029 Opti-Core Оптички Влакна Печ Мозок (Пакување од 1)

DEN 2051.52
Износ

Влакна Тип : OM5+.Конектор Тип 1 : LC Push-Pull Конектор 2 Тип : LC Push-Pull.Отпор Својства : Пламен-Отпорни.Стандардите се Сретна : Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-5 (FOCIS-10), минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 1, Ro HS согласност за OM4 ANSI/минлив исхемичен напад-492 AAAE, IEC 60793-2-10 Ед 6, минлив исхемичен напад 568.3-D, ISO 11801 Ед 3, Ro HS согласност за OM5. Примена : Обезбеди interconnect и крос-поврзете на Примена : s во влезот објекти, телекомуникациски соби, центри за податоци, и мрежата за Апликација : s за да interconnect пред-прекинат касети во главниот дистрибуција, хоризонтална дистрибуција, како и опрема области на дистрибуција.OM5+ Sig Core 2f 1.6 mm PC OFNR Push Pull LC/Push Pull LC Спи Поларитетот Ult Перфорации 29f, 29 ft.Овој Производ е произведен во Кина.Овој Производ е произведен од страна на Panduit.

R

Им се допаѓа и на купувачите