.

.

Шупливи Хип Хоп Лажни Заб, Хип Хоп Заби, Модерен Месинг ноќта на Вештерките Фестивал Хип Хоп Заб Декорација за Мажи Жени(Сребро)

Шупливи Хип Хоп Лажни Заб, Хип Хоп Заби, Модерен Месинг ноќта на Вештерките Фестивал Хип Хоп Заб Декорација

DEN 191.76
Износ

Лесно да се носат : едноставен и лесен за носење, се однесува само на забите, погодна за одмор ноќта на Вештерките се облекуваат и декорација.Збир на алатки е вклучена, вклучувајќи пинцети и цврсти восок, да ги задоволат вашите потреби.Погоден за различни прилики : високо-квалитетни материјали, не-токсични и безопасно, се чувствуваат слободни да го користите.Хип Хоп Заби има широк спектар на значења, многу погодна за ноќта на Вештерките партии, хип-хоп мода претстави, концерти, роденденски подароци, и погодна за луѓе кои сакаат хип-хоп мода елементи.Висок квалитет : еколошки electroplated бакар, не е лесно да се менуваат бојата, здрава и безбедна.Да се задржи на нашиот Хип Хоп Заби, трајни и не може лесно да се оштети, тоа може да се користи за долго време.Просечната големина одговара на повеќето заб големини, така што немора да се грижите за забите компатибилност.Најдобри роденденски подарок : Ова стоматолошки производ ќе им даде на вашите заби со нов изглед!Еден Хип Хоп Забите е многу погодна за ноќта на Вештерките партии, хип-хоп мода претстави, концерти, роденденски подароци, и може да се користи како роденденски подароци како хип-хоп мода елементи.Безбедност материјал : Отстранлив Устата и Забите користи месинг база со злато ion позлата да се обезбеди трајност и удобност.Постојат 2 различни бои на хип-хоп заби за да изберете од, можете да изберете во зависност од вашите потреби.

R

Им се допаѓа и на купувачите