.

.

Зајдисонце Фланелен боксери Кадифен Ќебе Ултра-Меки Кадифен、 Топло、 Меки 、Преносни、 Атмосфера во Спалната соба Троседот Перница Климатизација Ватенка 50x40 инче?

Зајдисонце Фланелен боксери Кадифен Ќебе Ултра-Меки Кадифен、 Топло、 Меки 、Преносни、 Атмосфера во Спалната соба

DEN 748.80
Износ

【Материјал опис】Полиестер ;работ на ова ќебе е украсен со круг hairball чипка. [Големина сооднос] 50x40 инчен за 127 x 102 cm погоден за возрасни. [Производ перформанси] Ќебе е направен од високо-квалитет и деликатна сомот крпа.е светла во боја и супер мека на допир.Тоа го прави да се топло и удобно, со добра бода и overlock детали.Исклучителна, не спарно, многу погодни за употреба во воздухот условено соби.Капакот нема притисок на телото, е издржлив.Супер меки и се чувствува одлично.Целосно се спротивстави на намалување и брчки.Тоа има карактеристики на анти-pilling, анти-алергиски и не-вирусот. [Применливи сцена] Погоден за кревет, троседот, кампување, ладно кино или патување!Исто така, може да биде дадена како подарок на семејството, пријатели, итн. [Перење инструкции] Рака мие или машина за миење нежно со ладна вода, да се исуши на помала брзина, ако е потребно, не железо.Не користите кајгана.Ткаенини : Фланелен Боксери.Ќебе е целосно испечатени од една страна, и внатре е бела.Ќебе е многу мала и може да се користи за долго време.Големина : 50x40 инчи -127x102 cm (деца).На работ на ова ќебе е украсен со круг губење на топката чипка, која е роман и симпатична.Тоа е направен од високо-квалитет и деликатна сомот крпа.Тоа е светла во боја и супер мека на допир.Тоа го прави да се топло и удобно.Погодни за употреба во воздухот условено соби или во зима.Капакот нема притисок на телото, е издржлив и може да се здипли compactly.Супер меки и се чувствува одлично.Целосно се спротивстави на намалување и брчки.Таа има високо-квалитетни карактеристики на анти-pilling, анти-алергиски и не-вирусот.Сцена употреба : погоден за кревет, троседот, кампување, ладно кино или на патување.Лесно да се грижи за : машина за миење или рака мие, брзо сушење, лесно да се грижи за, трајни, препорачливо е да не ги користите кајгана.Совршен подарок за семејството и пријателите!.

R

Им се допаѓа и на купувачите