.

.

Ван Нес 2 Пакување од Проѕирен тешка категорија Crock Јадења, Джудже, за Мали Миленичиња, Assorted Colors

Ван Нес 2 Пакување од Проѕирен тешка категорија Crock Јадења, Джудже, за Мали Миленичиња, Assorted Colors

DEN 237.60
Износ

2 Пакет Од Проѕирен Тешка Категорија Crock Јадења.Има до 4 унци на храна или вода за мали миленичиња секој.Чаши дојде во assorted colors : ве Молиме дозволете ни да се избере за вас од достапните инвентар.Овие мали храна за миленичиња и чаши вода се направени во САД од USFDA храна-контакт одобрени од пластика кои е безбедно за домашни миленици.Во тешка категорија Crock Јадења за мали животни се застане и да се остри заби и се тешко да се нарушат, па тие да им помогне го задржи вашето домашно милениче е кафез чиста и сува.Ван Нес е Джудже Проѕирен тешка категорија Crock Јадења се идеално големина за мали миленичиња како зајаци, chinchillas, гвинеја свињи, пет стаорци, хрчаци, и други critters.Секој сад има до 4 унци на храна или вода за вашите мали домашни миленичиња.Тие се направени во САД од USFDA контакт со храна-одобрени од пластика кои е безбедно за домашни миленици.Овие тешка категорија јадења застане на мали домашни миленици' остри заби и се тешко да се нарушат, па тие помогне да ги задржи вашите мали домашни миленичиња е кафез чиста и сува.

R

Им се допаѓа и на купувачите