.

.

Ostomy Појас ,Хернија Бенд Дише Подготвуваат Стомакот Бенд Stoma Поддршка На,Пост Корселе За Мажите И Жените Еластична Стомакот Појас Заврши 1123 (Големина : S(85cm))

Ostomy Појас ,Хернија Бенд Дише Подготвуваат Стомакот Бенд Stoma Поддршка На,Пост Корселе За Мажите И Жените

DEN 1056.24
Износ

- Погоден за жена, маж облечен итн.Големина 15.3 * 13.8 * 4.3 инчи еластична памук производ, snap копчето дизајн, погоден за повеќето телесни типови. - Здравје Болка : Пациенти кои носат стомачни каиши на почетокот на работата да може ефективно да се избегне појавата на спутум хернија.Со тоа проширување на употребата време на ostomy торба и намалување на непријатностите и болка предизвикана од stoma. - Еластична лесно да се празни и исплакнете.чувајте го на чисти секој ден. - Имајте на ум : Не се Користи ако сте алергични.Ако реакција се случува, прекинете со употреба и консултирајте се со вашиот лекар.

R

Им се допаѓа и на купувачите