.

.

Pacifier Клип Paci Носителот Бебе Девојки И Момчиња Силикони Teething Монистра Soothie Binky Клипови Teether Играчки 2 Пакет (Зелена, Сива)

Pacifier Клип Paci Носителот Бебе Девојки И Момчиња Силикони Teething Монистра Soothie Binky Клипови Teether

DEN 239.76
Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ】Должина : Околу 9 (инчен).Тежина : 0.81 (оз).BPA Free Храна Одделение Силиконски Teething Pacifier Клип.Без пвц, кадмиум, олово, phthalates. 【УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН】На Pacifier носителот одговара на било pacifier, soother, soothies или други бебе teethers играчки.На paci клип поставен важат за бебе момчиња и девојки. 【НИКОГАШ не го ИЗГУБИ PACIFIER】Има pacifiers или teething играчки, држејќи ги близу до бебето и исклучување на подот.Може да биде лесно во прилог на облека, ќебиња, лига bibs, колички или столче. 【НИКОГАШ не го ИЗГУБИ PACIFIER】Има pacifiers или teething играчки, држејќи ги близу до бебето и исклучување на подот.Може да биде лесно во прилог на облека, ќебиња, лига bibs, колички или столче. 【КАКО да се ЗАКАЧИТЕ】само стави string низ дупката на pacifier и јамка клипот и монистра преку низа, така тоа го прави една шајка. 【БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК】совршен pacifier клип за бебе девојки и момчиња.Тоа е внимателен и добро дизајниран подарок за бебето туш, birthday (роденден), Божиќ или бебето регистар!.Возраст за : 3+ месеци стара.Должина : Околу 9 инчи.Тежина : 0.81 (оз).Пакување Листа:2 x Paci Клип. 1* Pacifier Клипови Настава.Дизајнирани за да се спречи teether или pacifier од добивање валкани.Универзалната циклуси одговара најмногу на било pacifier, soother или teething играчки.Chewable храна одделение силиконски лежишта кои обезбедуваат олеснувања, и масажа на забите и непцата.Лесно може да се додадат на ќебиња, облека, играчки, лига bibs или автомобил места.Пластични заби на овие клипови да се спречи вашето дете од влече клип со исклучен.Изработени од 100% BPA Free Храна Одделение Силиконски Монистра.Безбеден за вашето бебе да добие некои teething олеснување џвакање на бисери.Силна нерѓосувачки челик затворач не рѓа на babys облека или да му наштети на вашето бебе на забите или на непцата.Универзална работи со било pacifier, soothies, бебе teethers.На pacifier носителот карактеристики teething монистра што се направени од храна одделение, BPA-free силикони, па така, во прилог на одржување на вашата babys pacifier на дофат, вашиот малку, една може исто така да добијат некои ослободување од teething.На pacifier држачот е опремен со пластичен клип, кој нема да рѓа дури и кога е влажно.Овие клипови можат да бидат брзо прилог на облека или ќебиња и да се обезбеди можете да ги пратите на вашиот babys pacifier.Ова ги собереш е ослободени од PVC, phthalates, кадмиум, олово, и латекс.PACIFIER КЛИПОВИ КАРАКТЕРИСТИКИ : .Дизајнирани за да се спречи teether или pacifier од добивање валкани.Универзалната циклуси одговара најмногу на било pacifier, soother или teething играчки.Chewable храна одделение силиконски лежишта кои обезбедуваат олеснувања, и масажа на забите и непцата.Лесно може да се додадат на ќебиња, облека, играчки, лига bibs или автомобил места.Пластични заби на овие клипови да се спречи вашето дете од влече клип со исклучен.На pacifier носителот карактеристики teething монистра што се направени од храна одделение, BPA-free силикони, па така, во прилог на одржување на вашата babys pacifier на дофат, вашиот малку, една може исто така да добијат некои ослободување од teething.На pacifier држачот е опремен со пластичен клип, кој нема да рѓа дури и кога е влажно.Овие клипови можат да бидат брзо прилог на облека или ќебиња и да се обезбеди можете да ги пратите на вашиот babys pacifier.Ова ги собереш е ослободени од PVC, phthalates, кадмиум, олово, и латекс.

R

Им се допаѓа и на купувачите