.

.

Прескокнете Хоп Силикони Pacifier Носителот, Земи & Go, Светлина Теал

Прескокнете Хоп Силикони Pacifier Носителот, Земи & Go, Светлина Теал

DEN 287.76
Износ

Со безбедна zip затворање и модерна компактен облик, нашите силикони pacifier носителот држи pacis чисти и подготвени да одите.Со цел да се вклопи до два pacifiers, меки силиконски материјал е машина за миење садови безбедно, така што е лесно да се чисти.Корисна рака придава на вашиот шетач или пелена торба па бебе е pacifier е секогаш во лесно да се достигне.Меки силиконски материјал за лесно чистење; машина за миење Садови безбедно (врвот рек само).Има до две pacifiers.BPA-free, Phthalate-бесплатно; Големина (инчи) : 3 L x 2 W x 6 H; (cm) : 8 L x 5 W x 15.25 H. Со безбедна zip затворање и модерна компактен облик, нашите силикони pacifier носителот држи pacis чисти и подготвени да одите.Со цел да се вклопи до два pacifiers, меки силиконски материјал е машина за миење садови безбедно, така што е лесно да се чисти.Корисна рака придава на вашиот шетач или пелена торба па бебе е pacifier е секогаш во лесно да се достигне.

R

Им се допаѓа и на купувачите