.

.

4PK Играчка Безбедносни Ремени, Прилагодливи и Фиксна Силикони Pacifier Клипови Бебе Дете Шише Играчка Подигнат Ремени за Колички, Висок Стол, Шопинг Количка,Автомобили

4PK Играчка Безбедносни Ремени, Прилагодливи и Фиксна Силикони Pacifier Клипови Бебе Дете Шише Играчка Подигнат

DEN 287.76
Износ

❥ Храна одделение силиконски детска играчка ремени : направени од храна одделение силиконски.Флексибилни, мека, еластична, и безбедно (не-токсични, lead-free, и phthalate-бесплатно).Тоа е независно тестирани и ги исполнува или го надминува CPSIA САД На стандардите за безбедност на Потрошувачот Производ, Подобрување на Безбедноста на Делото.Тоа може да биде sterilized на висока температура вода, сместени во ниска температура ладење, и може да се користи.Изгледот е мазна и не избледуваат. ❥Прилагодлива големина и складирање : вкупната должина на секоја должина на детски играчки е 20.5 инчи.Бендот може да се прилагоди на големината на прстенот на волја.Постојат 4 бендови и 1 складирање кутија изграден во пакет, и секој бенд е двострано боја дизајн. ❥Како да го користите : играчка сигурносен појас е на умерено должина, што помага да се спречи бебе pacifiers, детски играчки, храна, шишиња и додатоци од паѓа на земјата и се валкани, така што на вашето бебе може да го користат за почиста и поздрава; може да се стави вашите омилени играчки или teether , Pacifiers, кадифен играчки се закачени на играчка сигурносен појас, а на другиот крај е фиксиран на бебето рачниот зглоб или на шетач, столче, висок стол, шетач, лулка стол, итн. ❥Шетач е интересна декорација : разновидна и светли бои се погодни за да се стимулира бебето сетилен развој.Овој производ е лесно да се носат и широко применливи.Тоа може да се обезбеди за бебето да се игра во било кое време кога бебето да јаде, плаче, капење, и патување. ❥100% задоволство загарантирани!Ние сме многу сигурни во квалитетот на производот.Ако имате било какви прашања или подобри предлози, ние со нетрпение очекуваме да слушнеме од тебе!Јас би сакал да се заблагодарам на секој клиент за нивна набавка и доверба.Никогаш не се грижите за играчки паѓа!Уживајте во вашето време со детето, без одржување на подигање играчки и купови.Пакет Се Вклучени : . 1x Зелена+Сива Силикони Pacifier Клипови. 1x Црвена+Темно сина Силикони Pacifier Клип. 1x Сина+Розова Силикони Pacifier Клип. 1x Портокал+Бела Силикони Pacifier Клип. 1x Транспарентна кутија за складирање. 1x Шарени пакет.Answer : ___________________________ Note : .Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Dueto разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме disinfect и чисти во секое време пред да го користите за вашето бебе.

R

Им се допаѓа и на купувачите