.

.

Деца Девојчиња Момчиња Пижами Основните Солидна Боја Памук Sleepwear Мека Долг Ракав Pjs 2 парчиња Сет

Деца Девојчиња Момчиња Пижами Основните Солидна Боја Памук Sleepwear Мека Долг Ракав Pjs 2 парчиња Сет

DEN 285.36
Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Памук, 5% Spandex.Добро направени со висок квалитет памук,меки и удобни.Полна боја екипажот вратот,кој тенок одговара и со двоен игла полите на ракавите и дното.Идеален за секојдневниот живот,стилски дизајн е одлична за пролет, есен и зима.Најдобрите подароци избор за деца, нови родители & баби и дедовци, бебето тушеви или за било изговор како Роденден, Дете Ден, Денот на Вљубените, Годишнина или Божиќ.Одговара на дете/детето девојка момчиња(на Возраст од 12 месеци - 7 години). (12М)80 : Должина : 13.7" Градите : 17.7" Ракав Должина : 12.5" Укажуваат на тоа Висина : 27.4"~31.4"(18 МИЛИОНИ)90 : Должина : 14.7" Градите : 18.7" Ракав Должина : 13.3" Укажуваат на тоа Висина : 31.4"~35.4"(2 T)100 : Должина : 15.7" Градите : 19.6" Ракав Должина : 14.1" Укажуваат на тоа Висина : 35.4"~39.4"(3 T)110 : Должина : 16.7" Градите : 20.6" Ракав Должина : 14.9" Укажуваат на тоа Висина : 39.4"~43.3"(4 T)120 : Должина : 17.7" Градите : 21.6" Ракав Должина : 15.7" Укажуваат на тоа Висина : 43.3"~47.2"(5 T)130 : Должина : 18.8" Градите : 22.8" Ракав Должина : 16.5" Укажуваат на тоа Висина : 47.2"~51.2"(6)140 : Должина : 19.6" Градите : 23.6" Ракав Должина : 17.3" Укажуваат на тоа Висина : 51.2"~55.1"(7)150 : Должина : 20.8" Градите : 24.8" Ракав Должина : 18.1" Укажуваат на тоа Висина : 55.2"~59.1"Со разликата во мерниот метод,ве молиме оставете 1-2 cm во големина отстапување.

R

Им се допаѓа и на купувачите