.

.

10pcs M3 M4 M5 M6 Челик Прилагоди Израмнување Knurled Toolless Стегне Thumbnut Рака Палецот Орев Погодна за печатење-M6

10pcs M3 M4 M5 M6 Челик Прилагоди Израмнување Knurled Toolless Стегне Thumbnut Рака Палецот Орев Погодна за

DEN 2143.20
Износ

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Површина : никел-позлатен.Навој дијаметар : 3мм(M3) / 4mm(М4) / 5мм(М5) / 6mm(M6).Тема на теренот : 0.5 mm(M3) / 0.7 мм(М4) / 0.8 mm(М5) / 1.0 mm(M6).Опис : Потекло : CN(Потекло) DIY Материјали : Woodworking Material : Нерѓосувачки Steel Type : Палецот Nut Surface : никел-plated Thread дијаметар : 3мм(M3) / 4mm(М4) / 5мм(М5) / 6mm(M6)Конец на теренот : 0.5 mm(M3) / 0.7 мм(М4) / 0.8 mm(М5) / 1.0 mm(M6)Пакување листа : 10 PCThe парцела е пристигнување време е генерално 10-30 работни дена.

R

Им се допаѓа и на купувачите