.

.

FOMIYES 6 Пакети за Еднократна употреба Памук Брис Памук Совет Дрвени Стапчиња Памук Падна Апликатори Памук за Шминка Tattooing

FOMIYES 6 Пакети за Еднократна употреба Памук Брис Памук Совет Дрвени Стапчиња Памук Падна Апликатори Памук

DEN 328.56
Износ

Можете да ги користите за да направите некои прецизни око направи се што таа има зашилен врв.Расположливиот шминка користите памук брисеви, не - linting, се чисти и хигиенски да се користи.Одлично за eyelash продолжување отстранување, ноктите уметност, сликарство, изработка на проекти, итн.Овие памук брисеви стапчиња се погодни за салон, болница и за домашна употреба.Памук брисеви се состојат од памук и дрвен стап, светлина, удобен и лесен за употреба.Опис Професионални Tattooing Памук Брисеви за Еднократна употреба Cuspidal Памук Брисеви Функција - Боја : Дрво бои.- Материјал : Дрво.- Големина : 10. 00 X0. 20 X0. 20cm Пакет Вклучувајќи 600 × Памук Брисеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите