.

.

Извршен Подарок Шоп | Најдобрите Светски Шеф Круг Стакло Paperweight

Извршен Подарок Шоп | Најдобрите Светски Шеф Круг Стакло Paperweight

DEN 601.92
Износ

* ✔ ЕДИНСТВЕН ЛИЧЕН ПОДАРОК - Ако имаш скапоцен камен на Шеф, нека него или за неа знаеме да го цениме сите тие го прават!Оваа премиер кристал хартија тежина е 3" во дијаметар, со фацетирани страни дека искра како дијаманти!Врвот е изработен со нашиот Свет е Најдобар Шеф на дизајн, со простор за слободни гравирање Шеф е името под, до 25 карактери!Тоа доаѓа во наредени презентација на случај, и е спакуван во подарок кутија, така што може да го даде за Национална Шеф Ден, роденден или за некоја посебна прилика!. * ✔ ПОФАЛНА ЛАСЕРСКО ГРАВИРАЊЕ - На Извршен Подарок Шоп ние нудиме бесплатно гравирање на сите наши објекти за користење на нашата прецизност ласерско гравирање машини.Можете да изберете од различни фонтови, да се создаде навистина уникатен и внимателен подарок што е како човекот како вие или примателот се!Едноставно кликнете на "Прилагодите Сега' копчето и следете ги чекорите за да одберете ги вашите опции. * ✔ ОДЛИЧНО ДИЗАЈНИРАН, со ВИСОК КВАЛИТЕТ KEEPSAKES - Извршен Подарок Шоп производи направена од највисок квалитет на материјали за да се обезбеди овие персонализирани извршен подароци потсети корисниците години за да дојде на вашата великодушност.Направени од издржлив шумата, високо квалитетен алуминиум, кожа и од нерѓосувачки челик, легури, нашиот извршен подароци и додатоци ќе остане негува keepsake за вашиот омилен професионални. * ✔ ИЗВРШНИОТ ПОДАРОК ШОП ГАРАНЦИЈА На Извршен Подарок Шоп ние се страстни за она што ние го правиме и се надеваме дека ќе биде премногу.Имаме илјадници задоволни клиенти низ целиот свет.Сите наши нарачки се испраќаат надвор што е можно побрзо, обично наредниот работен ден каде што може.Во случај вие или вашиот примачот не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ние ќе го замени тоа бесплатно, дури и ако тоа е персонализирана.Ако имаш скапоцен камен на Шеф, нека него или за неа знаеме да го цениме сите тие го прават!Оваа премиер кристал хартија тежина е 3" во дијаметар, со фацетирани страни дека искра како дијаманти!Врвот е изработен со нашиот Свет е Најдобар Шеф на дизајн, со простор за слободни гравирање Шеф е името под, до 25 карактери!Тоа доаѓа во наредени презентација на случај, и е спакуван во подарок кутија, така што може да го даде за Национална Шеф Ден, роденден или за некоја посебна прилика!Премиерот кристал круг хартија тежина Вклучува ласерско гравирање на нашиот Свет е Најдобар Шеф на дизајн, заврши со среќна Шеф име Прикажани во наредени презентација на случај Слободни персонализација, до 25 карактери, внесете го во полето погоре Спакувани во подарок кутија Димензии : 3" x 7/8 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите