.

.

Инспиративни Цитат Подарок за Жените Понекогаш Ќе Заборавајте Ти си Неверојатна Тука е Вашата Потсетник Врежани Акрилик Keepsake Paperweight Плакета

Инспиративни Цитат Подарок за Жените Понекогаш Ќе Заборавајте Ти си Неверојатна Тука е Вашата Потсетник Врежани

DEN 623.76
Износ

Нека вашите родители знаат колку ќе го цениме нив со ласерски гравирани вино кутија и додатоци комплет кој направи одлични подароци од мајка ми ќерка, Ден на Мајката подароци, таткото роденденски подарок, и многу повеќе.ГОЛЕМИНА : Овој врвен квалитет акрилик paperweight мерки 3-3/4" квадратни, и е 3/4" дебела и е предаден во едноставен cardstock кутија подготвени за завиткување и kinki.ИЗДРЖЛИВОСТ : Направен од кристално јасно акрилик, ова beatiful врежани keepsake paperweight ќе ја задржи својата матирано врежани дизајн засекогаш без исчезнува или триење на off.КАРАКТЕРИСТИКИ : Заврши со beveled рабови, овој убав keepsake paperweight е подготвен да бидат демонстрирани во врска со рамни или стои на нејзините рабови.МАТЕРИЈАЛ : Ова убаво направена од акрилик keepsake е дизајниран и изработен во САД.Гравирање е на дното на keepsake во насока на одржување на мазна на допир врвот.Дали ви треба Мајки Ден подарок за Мајка ми, баба, вашата тетка или некој друг, или можеби роденденскиот подарок за Таткото, дедото, или вашиот брат сум ли опфатени!.Дали сте една медицинска сестра, наставник, инженер, сметководител или било што друго сум ли опфатени!.Дали сте љубители на одредена раса куче или сите кучиња, или можеби и мачките, кучињата, или гвинеја свињи сум ли опфатени!.Од сопствени рамка рамки и сечење на табли, да персоналните свадба може да coolies и куче марами со твоите кученца името, ние нудиме огромен избор на индивидуализира производи, така што може да се даде уникатен подарок совршен за примачот.

R

Им се допаѓа и на купувачите