.

.

Големата Точка на Среќа Слатка 16 - Мини Конус 16-ти Роденден на Капи - Мали Малку Партија Капи - Сет од 8

Големата Точка на Среќа Слатка 16 - Мини Конус 16-ти Роденден на Капи - Мали Малку Партија Капи - Сет од 8

DEN 239.76
Износ

Слатка 16 Мини Партија Капи, ВКЛУЧУВА 8 мини капи и 8 еластична брадата ремени.Мини роденден партија капи, ќе одговара и на двете деца и возрасни.Некои собранието е потребно. 8 Слатка 16 партија капи, ГОЛЕМИНА 4.75 инчи висок и 3.25 инчи во дијаметар на основата.Вклучени еластична брадата ремени мерка 12 инчи долго.Овие слатки розова и злато партија додатоци функција единствена ѕвезда кроена декорација на врвот и печатени велејќи : "Среќен Роденден".ЗАБАВА 16-ТИ РОДЕНДЕН ПРИБОР : Слатка 16 мини партија капи, се совршени за вашата шеснаесет-роденден.Овој сет на симпатична мала партија капи, ќе ви помогне да се земе симпатична роденден фотографии.Најдобро од сите, мини партија капи, се совршено големина за возрасни, деца, и дури и миленичиња, па секој може да го добие на фотографијата забава.Малку партија капи, сте сигурни да се ужива од страна на сите ваши пријатели и семејството!.ПРЕМИУМ МИНИ ПАРТИЈА КАПИ : Сет од 8 Слатка 16 мини партија капи, се професионално печатени на тешки-должност карта на акции хартија со фото-како сјај.Тие се посебно проверени, а потоа внимателно спакуван.Слатка 16 мини конус роденден партија капи, ќе пристигне станот.Лесно собранието е потребно.Едноставно се тркалаат партија шапка во еден облик на конус, поставете ја картичката во слотот за да се обезбеди конус форма, а потоа се закачите на еластична лента.НАПРАВЕНИ ВО САД : Слатка 16 - Розова, Црна и Златно Мини Конус 16-ти Роденден Партија Капи, се дизајнирани и произведени во нашата Висконсин објект со користење на материјали кои се Направени во САД.Слатка 16 Мини Конус Партија Капи, се користи Не-Хаос Сјајот Печати : Нашите мали конус партија капи, се дизајнирани со печатени слика на сјајот, елиминирање на сјајот шушка додека максимизирање bling ефект!.Секој ќе биде во расположение да се слави роденден, кога тие се облечени во Слатка 16 мини партија капи.Овој сет од 8 партија додатоци е голем плус за вашиот настан и се сигурни да се добие секого се смешка!Секој Слатка 16 мала партија капи, се совршено тематските и има празнична ѕвезда на врвот.Бидете сигурни да имате камера подготвени, бидејќи овие мини партија капи, се случува да ви даде некои големи роденден фотографии!.

R

Им се допаѓа и на купувачите