.

.

Sonic Партија Материјали Тема Роденден Корист Декорација Вклучува Банер - Tablecloth Торта Topper - 24 Cupcake Toppers - 20 Балони - 20 салфетки за Роденден Корист Пак Сет за Деца

Sonic Партија Материјали Тема Роденден Корист Декорација Вклучува Банер - Tablecloth Торта Topper - 24 Cupcake

DEN 479.76
Износ

[ОМИЛЕНИ НА Децата] : Sonic се популарни и омилени меѓу со вашиот мал агол, Sonic партија декорации е симпатична кои ќе бидат проследени со деца.Тоа е совршен за детска роденденска забава или бебе туш декорација. [Партија декорација вклучува] : 1 Pcs Sonic среќен роденден банер , 20 Pcs 12 " Sonic Латекс балони , 1 Pcs Торта Toppe , 24 Pcs Cupcake Toppers , 1 Pcs tablecover , 20 Pcs салфетка. [Премиум Материјалот] - Нашите производи се направени од висок квалитет , што е не-токсични, Без мирис, и потрајни 24 x Cupcake Toppers ✨ 1 x tablecover✨ 20 x салфетка Информации : Наш врвен приоритет е задоволството на клиентите, па купувањето доаѓа со гаранција за парите назад.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе одговориме во 48 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите