.

.

Colgate Вкупно Паста за заби Белење, Напредни Свежи + Белење на Гел, 5.1 Унца (Пакување од 4)

Colgate Вкупно Паста за заби Белење, Напредни Свежи + Белење на Гел, 5.1 Унца (Пакување од 4)

DEN 477.36
Износ

Пробив Формула.Белење на Паста за заби дека Freshens Здив.Се бори против Бактериите на Забите, Јазикот, Образите и Непцата за Целата Уста Здравје.Помага во Намалување на Бактерии кои предизвикуваат Лош Здив.Помага Во Спречување На Плакета, Кариес & Гингивит.Colgate Вкупно SF Напредни Свежи + Белење на Паста за заби има пробив формула која се бори против бактериите на забите, јазикот, образите и непцата за Целата Уста Здравје.Colgate Вкупно со stannous флуорид, исто така, нуди повеќе придобивки отколку некогаш, вклучувајќи чувствителност олеснување, подобрување на емајлот сила* и мирис неутрализација* (*врз основа на in vitro студиите).

R

Им се допаѓа и на купувачите