.

.

Saucony Женска Екскурзија Tr15 Трага Работи За Чевли

Saucony Женска Екскурзија Tr15 Трага Работи За Чевли

DEN 1368.24
Износ

Увезени.Гумен ѓон.Солиден outsole Grippy гкл на outsole се направени со јаглерод гума за рок-солидна основа.Разноврсна амортизирање умерено оџакот VERSARUN амортизирање пакети многу underfoot удобност, без разлика на дестинација.Трајни производи за заштита На трага-специфични мрежа со поддршка облоги брави вашиот нога на своето место и да ги штити од остатоци без да гледа или чувствува гломазна.Полесни основата на Овој стил содржи рециклирани материјали.Сите-теренско верува.Екскурзија TR 15 пакети на потреби за добро време на отворено—од суштинско значење тапацир, солиден влечење, и издржливи заштита—со нов рационализација се погледне за секаде каде што патеката е потребно за вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите