.

.

Јога Мат Не се Лизга Јога Мат,TPE Еколошки Фитнес Мат со Добро се Враќа и Абење Отпор за Јога,Пилатес и Подот Вежби,Слободна Рака Торба и Отпор Бенд (72x24 Инчи)

Јога Мат Не се Лизга Јога Мат,TPE Еколошки Фитнес Мат со Добро се Враќа и Абење Отпор за Јога,Пилатес и Подот

DEN 952.80
Износ

Двоен Анти-Лизга Дизајн : Јога мат не се лизга има јасни крилја на предната страна, која ви овозможува лесно да се справат со различни јога ставови, и неговата назад има некој против пролизгување бран форма, така што тоа може да се одржи на земјата цврсто.

R

Им се допаѓа и на купувачите