.

.

Ticca 2 во 1 Преносни Медиокритет Обука Седиште за Деца Детска - Количка за Бебе Обука Тоалет за Внатрешна Отворено Кампување Патнички Автомобил - Против Пролизгување ?

Ticca 2 во 1 Преносни Медиокритет Обука Седиште за Деца Детска - Количка за Бебе Обука Тоалет за Внатрешна

DEN 839.76
Износ

【ВИСОК КВАЛИТЕТ ЗА ДЕЦА】 Ticca виткање патување медиокритет се направени на премиум материјалот кој гарантира вашето дете безбедност.Тоа е силна toughess, заоблени рабови дизајниран дека вие не се грижите за повреда на вашето бебе.Оваа мала големина медиокритет обука тоалет седиште е одличен подарок за малку bottoms и нозе на деца на возраст од 3 месеци до и под 35kgs. 【ЛЕСНО ДА се ИСЧИСТИ & АНТИ ПОЗДРАВНИОТ ДИЗАЈН】 Нашето бебе медиокритет усвојување на научна сензација дизајн за да се избегнат срам истекување на урина. 360 ° нема мртов агол за чистење.Кога детето ќе заврши defecating, се повлече во тоалет директно да се ослободи од срам на директен контакт со нечистотија. 【ПОГОДЕН ЗА СЕКАДЕ】 Ticca 2-во-1 Патување Медиокритет обука е лесен за употреба и носат дома или во движење, како медиокритет или тоалетни седишта, кој е совршен избор за семејство со деца во патувате.И неговите нозе заклучување безбедно да се користи како медиокритет да се справи со итни случаи.Освен тоа, може да биде ставен на возрасен тоалет, така што децата можат да го користат тоалетот директно. 【СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА】 Ова дете тоалет седиште големина е 10.24 инчи (L) x 11.02 инчи (W) x 6.69 инчи (H).Лесно да се носат во патувањето.Овој компактен медиокритет обука тоалетот седиште е совршен подарок за вашето бебе е хип крива.Родителите не се грижи за тешко објекти гребење на бебето било повеќе. 【100% КУПУВАЊЕ ЗАШТИТА】 Ако имате било какви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници во времето.Ние ќе ви помогнат да се реши во рок од 24 часа.Деца Преносни Медиокритет Обука Седиште.

R

Им се допаѓа и на купувачите