.

.

6 Pack Празни 10ml Пластични Пумпа Шишиња Крем Шампон Лосион Пумпа Шише Refillable Примерок Патување Шишиња Toiletries Течни Сад во Тегла Тенџере Шишенцето за Козметички шминка (

6 Pack Празни 10ml Пластични Пумпа Шишиња Крем Шампон Лосион Пумпа Шише Refillable Примерок Патување Шишиња

DEN 191.76
Износ

Материјал : МИЛЕНИЧИЊА ; Капацитет : 10 ml (1/3 мл).Издржливи, перат и еднократно производи од пластични маси.Совршен за чување на вашиот масажа масло,emollient вода,емулзија,течни лосиони ,Течни Сапуни и други нега на кожата предмети.Големина : 78mm x 22mm (3 x 0.8 во.); Пакет : 6 PCS.Мини големина,лесен за употреба,пренослив.Одлично за патување и пакување.Спецификација : Капацитет : 10ml;Материјал : ПЕТ Plastic Color : Сина телото, дел со бела пумпа top Size : Прибл 78mm x 36mm x 22mm(Вкупна Висина x Тело Висина x Дијаметар);Нето тежина : 12g по парче.Пакет : 6 PCS 10ml Refillable Празни Пластични Пумпа Шишиња со Транспарентни Cap Features : *Тоа е многу лесен за употреба и може да се полни во секунди.*Совршен За Чување/Издавање Лосиони andamp; Течни Сапуни*Тоа е голема gife за вашиот пријател,родител и сл.*Пумпа стил го прави лесен за контрола на потрошувачката.Внимание : *немојте да пакет на стока која со висок tempreture или висока PH вредност.*На дозволена температура на овој производ се -20-60℃,па ве молиме да не измијте го со варени вода.

R

Им се допаѓа и на купувачите